Neomezené virtuální sídlo v BRNĚ - logoVirtuální sídlo v BRNĚ

Jak to probíhá

Objednáte si u nás virtuální sídlo pro Vaši společnost, spolek, nebo pro OSVČ. Sdělíte nám název Vaší společnosti, Vaše IČO (pokud máte), a kam si přejete zaslat souhlas s umístěním sídla. Případně také sdělte, zda si přejete souhlas zaslat do 1 pracovního dne nebo doporučeně. Objednávku Vám potvrdíme a na Váš e-mail zašleme fakturu. Poté zaplatíte jednorázový poplatek, bankovním převodem na náš účet: 670100-2201026150/6210, jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky z faktury. Nepodepisujete žádnou smlouvu, a dále nám už nic neplatíte! Do 7 dnů (za příplatek do jednoho pracovního dne) Vám odešleme Souhlas s umístěním sídla. Pak s tímto souhlasem už můžete nahlásit Vaše nové sídlo úřadům: firmy a spolky na obchodní/spolkový rejstřík, v Brně je spravuje Krajský soud, Rooseveltova 16, 601 95 Brno; OSVČ na Živnostenský úřad, v Brně sídlí Malinovského nám. 3, 601 67 Brno.

 

Vaše nové virtuální sídlo bude na adrese v centru Brna (IBC centrum): Příkop 838/6, 602 00 Brno (5.patro)

 

Poté byste se měli stavit s dokumentem prokazujícím adresu Vašeho sídla do IBC centra, aby Vám tam zřídili cedulku s názvem a IČem Vaší společnosti, to je ze zákona povinné. Také si můžete domluvit přeposílání pošty a podobně.

Ceník

 • Jednorázová cena za Souhlas s umístěním sídla: 800 Kč.
  Cena zahrnuje zhotovení Souhlasu s umístěním sídla pro Vaši společnost na výše uvedené adrese, úřední ověření podpisu, a zaslání tohoto souhlasu na Vámi zvolenou adresu v ČR.
 • Pokud máte zájem o více souhlasů se sídlem, které budeme posílat na jednu adresu, poskytneme Vám množstevní slevu:
  2-4 souhlasy: 700 Kč/souhlas, 5-6 souhlasů: 650 Kč/souhlas, 7-9 souhlasů: 600 Kč/souhlas, 10 a více: 550 Kč/souhlas.
 • Příplatek za zaslání do 1 pracovního dne: 100 Kč.
 • Příplatek za doporučené zaslání: 100 Kč.

Časté dotazy

 • Za jak dlouho obdržím souhlas?
  Standartně posíláme souhlasy jednou za 7 dnů, za příplatek Vám ho pošleme nejpozději následující pracovní den po obdržení platby.
 • Kolik času mám na vyřízení změny či zřízení sídla na úřadech?
  Pro úřady má Souhlas platnost 3 měsíce od data ověření podpisu. Vámi obdržený souhlas by neměl být starší 10 dní (max 7 dní než jej odešleme, cca 3 dny než ho pošta doručí), takže máte dostatek času.
 • A co pošta zaslaná na naši novou adresu?
  Přeposílání pošty nezajišťujeme, to by už byla nutná smlouva, ale je možné si jej domluvit se správcem IBC. Pokud tak neučiníte, pošta zaslaná pro Vaši společnost na adresu virtuálního sídla se vrátí odesílateli.
 • Jak je to s dalšími náležitostmi souvisejícími se změnou či založením sídla naší společnosti?
  Bohužel, nejsme právní kancelář. Pouze Vám poskytneme úředně ověřený, neomezeně platný Souhlas s umístěním sídla Vaší společnosti na adresu Příkop 6, 602 00 Brno. Vše ostatní potřebné – zejména cedulku s názvem a IČem – si už musíte vyřídit sami.
 • Na koho se mám obrátit se zřízením cedulky či přeposíláním pošty?
  Můžete se stavit na recepci Příkop 6, kde Vám poradí. Nebo se obraťte přímo na společnost Unistav, která spravuje IBC Centrum. Kancelář se nachází v 5.patře budovy Příkop 6. Umístění cedulky přímo na dveře není možné.