Neomezené virtuální sídlo v BRNĚ - logoVirtuální sídlo v BRNĚ

Jak to probíhá

Objednáte si u nás virtuální sídlo pro Vaši společnost, spolek, nebo pro OSVČ. Sdělíte nám název Vaší společnosti, Vaše IČO (pokud máte), a kam si přejete zaslat souhlas s umístěním sídla. Případně také sdělte, zda si přejete souhlas zaslat doporučeně. Objednávku Vám potvrdíme a na Váš e-mail zašleme fakturu. Poté zaplatíte jednorázový poplatek, bankovním převodem na náš účet: 670100-2201026150/6210, jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky z faktury. Nepodepisujete žádnou smlouvu, a dále nám už nic neplatíte! Obvykle do 1 pracovního dne Vám odešleme Souhlas s umístěním sídla. V případě obyčejné zásilky vyčkejte až 7 dnů, než Vám Česká Pošta souhlas doručí; u doporučené zásilky by to nemělo přesáhnout 3 dny. Tuto dobu bohužel nemůžeme nijak ovlivnit, uvedená čísla vychází ze zkušeností. Jakmile od nás obdržíte souhlas, můžete nahlásit Vaše nové sídlo úřadům: firmy a spolky na obchodní/spolkový rejstřík, v Brně je spravuje Krajský soud, Rooseveltova 16, 601 95 Brno; OSVČ na Živnostenský úřad, v Brně sídlí Malinovského nám. 3, 601 67 Brno.

 

Vaše nové virtuální sídlo bude na adrese v centru Brna (IBC centrum): Příkop 838/6, 602 00 Brno (5.patro).

 

Poté byste se měli stavit s dokumentem prokazujícím adresu Vašeho nového sídla do IBC centra, aby Vám tam zřídili cedulku s názvem a IČem Vaší společnosti, to je ze zákona povinné. Také si můžete domluvit přeposílání pošty a podobně.

Ceník

 • Jednorázová cena za Souhlas s umístěním sídla: 800 Kč.
  Cena zahrnuje zhotovení Souhlasu s umístěním sídla pro Vaši společnost na výše uvedené adrese, úřední ověření podpisu, a zaslání tohoto souhlasu na Vámi zvolenou adresu v ČR.
 • Pokud máte zájem o více souhlasů se sídlem, které budeme posílat na jednu adresu, poskytneme Vám množstevní slevu:
  2-4 souhlasy: 700 Kč/souhlas, 5-7 souhlasů: 650 Kč/souhlas, 8 a více: 600 Kč/souhlas.
 • Příplatek za doporučené zaslání: 200 Kč.

Časté dotazy

 • Za jak dlouho obdržím souhlas?
  Obvykle Vám Souhlas odešleme nejpozději do 1 pracovního dne od obdržení platby. V případě nějakého zdržení Vás budeme informovat. Poté vyčkejte alespoň 7 dní na doručení (pokud jste zvolili doporučenou zásilku, 3 pracovní dny).
 • Kolik času mám na vyřízení změny či zřízení sídla na úřadech?
  Pro úřady má Souhlas platnost 3 měsíce od data ověření podpisu. Vámi obdržený souhlas bude mít datum podpisu staré maximálně několik týdnů, takže máte dostatek času.
 • A co pošta zaslaná na naši novou adresu?
  Přeposílání pošty nezajišťujeme, to by už byla nutná smlouva, ale je možné si jej domluvit se správcem IBC. Pokud tak neučiníte, pošta zaslaná pro Vaši společnost na adresu virtuálního sídla se vrátí odesílateli.
 • Jak je to s dalšími náležitostmi souvisejícími se změnou či založením sídla naší společnosti?
  Bohužel, nejsme právní kancelář. Pouze Vám poskytneme úředně ověřený, neomezeně platný Souhlas s umístěním sídla Vaší společnosti na adresu Příkop 6, 602 00 Brno. Vše ostatní potřebné – zejména cedulku s názvem a IČem – si už musíte vyřídit sami.
 • Na koho se mám obrátit se zřízením cedulky či přeposíláním pošty?
  Můžete se stavit na recepci Příkop 6, kde Vám poradí. Nebo se obraťte přímo na společnost Unistav, která spravuje IBC Centrum. Kancelář se nachází v 5.patře budovy Příkop 6. Umístění cedulky přímo na dveře není možné.